به گزارش برق نیوز، شرکت INFi Marvel یک شرکت نوآوری در زمینه فناوری روترهای بی‌سیم هوشمند است. محصول آن‌ها شامل یک بخش اصلی بیضوی شکل و یک یا چندین بخش دایره‌ای شکل است. همان‌طور که در شکل‌ها ملاحظه می‌کنید این روترها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که با یک وسیله بسیار جمع‌وجور و زیبا روبرو هستیم. هم‌چنین برای این‌که مصرف‌کنندگان به خرید این وسیله ترغیب شوند، از رنگ‌هایی در طراحی آن استفاده شده که با وسایل داخل خانه هارمونی داشته باشند. هم‌چنین برای آن گیره‌ای تعبیه شده تا به‌منظور اشغال فضای کمتر بتوان آن را روی دیوار نصب کرد.

بخش بیضوی شکل این روتر بی‌سیم از یک پورت شبکه استفاده می‌کند تا از طریق کابل به شبکه داخل خانه وصل شود و می‌تواند تا هفت روتر دایره‌ای دیگر را با استفاده از خطوط برق داخل خانه پشتیبانی کند. در نتیجه سیگنال وای‌فای به تمام نقاط خانه ارسال می‌شود.

علاوه برآن؛ این روتر از فناوری PLC استفاده می‌کند. این فناوری سیگنال وای‌فای را از طریق خطوط برق انتقال می‌دهد و کمک می‌کند تا سیگنال پایدار و باثبات؛ فارغ از این‌که دیوارها تاچه اندازه قطور باشند یا موانع دیگری سر راه آن وجود داشته باشند به مقصد ارسال شود. فناوری ضد تداخل سطح چیپ باعث افزایش ثبات سیگنال وای‌فای می‌شود.

در کنار آن؛ این روتر بی‌سیم از فناوری رمزنگاری ابری کاملا مستقلی استفاده می‌کند که باعث افزایش امنیت اطلاعات و داده‌ها می‌شود و سیستم کنترل والدین آن موجب می‌شود تا فرزندان خانواده به محتوای نامناسبی که در فضای اینترنت به‌وفور دیده می‌شود دسترسی نداشته باشد. هم‌چنین ماژول وای‌فای تعبیه شده در داخل آن باعث کاهش میزان تشعشع و مصرف کمتر انرژی می‌شود و به این ترتیب موجب محافظت از سلامتی افراد خانواده می‌شود.

روترهای بی‌سیم INFi Marvel روی ایندی‌گوگو برای پیش سفارش در دسترس است. قیمت این روتر 52 دلار است و از همین ماه عرضه آن آغاز می‌شود.

منبع: سایت شبکه

منبع خبر: برق نیوز tabarestantablo