به گزارش برق نیوز، محمد مصطفی نجفیان صبح امروز دوشنبه در نشست بازنگری مدیریت که با حضور معاونین و مدیران این شرکت  در سنندج تشکیل شد، وصول مطابات شرکت را موتور محرکه شرکت برای خدمت رسانی به شهروندان خواند و گفت: میزان نقدینگی که از سوی شرکت توانیر به شرکت  های توزیع پرداخت می شود به میزان وصول مطالبات شرکت بستگی دارد و هر چه درصد وصول مطالبات بالاتر، اعتبارات بیشتری به استان اختصاص می یابد.

وی  بر لزوم همکاری بیشتر تمامی مشترکین اعم از خانگی، تجاری، عمومی و اداری و کشاورزی و صنعتی در پرداخت به موقع قبوض تاکید کرد و اظهارداشت: با توجه به اینکه ارگان ها و دستگاه های اجرایی استان از بدهکاران عمده شرکت به شمار می روند انتظار می رود مدیران و دستگاه ها اهتمام بیشتری برای پرداخت بدهی های خود داشته باشند تا خدمت رسانی به مشترکین استان مختل نشود.

وی با اشاره به اینکه وضعیت وصولی شهرستان های مختلف استان هر هفته پایش می شود، عنوان کرد: در حال حاضر وضعیت وصولی استان مناسب نیست، ولی براساس تجارب سنوات گذشته، شرایط وصولی در پایان سال بهتر می شو.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان شعار سال ۹۵ برنامه محور شدن این شرکت ذکر کرد و گفت: بر این اساس لازم است در سه ماه باقیمانده سال جاری اهداف و برنامه های شرکت دقیقا برای سال آینده مشخص شود.

نجفیان با اشاره به آغاز اجرایی شدن برجام و لغو تحریم ها عنوان کرد: لغو تحریم ها آینده بهتری برای شرکت نوید می دهد و از این رو باید آمادگی لازم برای ورود به شرایط جدید فراهم شود، زیرا پیش بینی می­شود در شرایط پسا تحریم صنعت و تجارت رونق بیشتری پیدا کند و قطعا افزایش بار خواهیم داشت.

وی بر لزوم ایجاد مرکز تخصصی آموزشی شرکت به منظور ارائه آموزش های به روز و کاربردی به پرسنل فنی تاکید کرد.

منبع خبر: برق نیوز tabarestantablo