سرویس علمی برق نیوز: این دوره ها با فراهم آوردن امكان آشنایی مدیران با دانش و مهارت های اساسی تصمیم گیری استراتژیك و مباحث جاری در مدیریت صنعت انرژی موجب ارتقای توانایی های  تخصصی آنان خواهد شد.

در پایان دوره نیز به افرادی که موفق به گذراندن تمامی دروس شوند، گواهی معتبر از دانشگاه تهران و به تایید پروفسور رادنی ترنر، سرپرست بین المللی دوره اعطا می شود.

طول این دوره، 400 ساعت و در مدت 2 سال برگزار خواهد شد.

هزینه ثبت نام در این دوره:
هزینه ثبت نام عادی برای هر نفر 25 میلیون تومان است. شركت كنندگان شاغل در وزارت نفت و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران از10 درصد تخفیف در هزینه ثبت نام عادی برخوردار هستند.

ثبت نام گروهی (ویژه شركت ها و سازمان ها – حداقل 5 نفر) مشمول 20 درصد تخفیف در هزینه ثبت نام عادی است.

هزینه های بالا خالص (بدون مالیات) و شامل شركت در كلاس ها و جزوات آموزشی می باشد. همچنین به دلیل محدودیت ظرفیت و اطمینان از حفظ كیفیت دوره، در صورت نیاز از شركت كنندگان مصاحبه ورودی به عمل خواهد آمد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس وب سایت موسسه پژوهش در مدیریت و برنامه ریزی دانشگاه تهران به آدرس riemp.ut.ac.ir مراجعه کرده و یا با آدرس پست الکترونیک riemp.sba@ut.ac.ir و یا شماره تلفن 66980830 تماس حاصل فرمایید.

مدرسین این دوره به سبك دوره های حرفه ای و تخصصی در اروپا تركیبی از متخصصان و متولیان صنعت انرژی كشور و اساتید برترین دانشگاه های ایران خواهند بود و اكثریت دروس توسط دو یا چند مدرس مشتركاً و اكثراً به زبان فارسی اجرا خواهد گردید.

پروفسور رادنی ترنر (سرپرست علمی دوره)، دكترای مدیریت پروژه از دانشگاه آكسفورد و نویسنده مشهور هندبوك مدیریت پروژه به عنوان سرپرست دوره، مشاور علمی این دوره می باشند. پروفسور ترنر، استاد برتر دانشگاه عالی Skema فرانسه و جورج واشنگتن آمریكا هستند که سردبیر ژورنال بین المللی مدیریت پروژه (IJPM) و همچنین رییس سابق انجمن مدیریت پروژه انگلستان(APM) می باشند.

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید:

دوره DBA تخصصي دراستراتژي و مديريت انرژی

منبع خبر: برق نیوز tabarestantablo