سرویس علمی برق نیوز: دبیر دومین کنفرانس ملی فناوری، انرژی و داده با رویکرد مهندسی برق و کامپیوتر در گفت و گو با برق نیوز گفت: “کنفرانس ملی فناوری، انرژی و داده با رویکرد مهندسی برق و کامپیوتر” در 12 و 13 خرداد سال جاری و در شهر کرمانشاه برگزار می شود.

وی اظهار داشت: با توجه به سطح بالای علمی مقالات پذیرفته شده در اولین دوره، موفق به اخذ
مجوز از انجمن IEEE شاخه کردستان شدیم که خود نشان از سطح علمی بالا دارد.

دکتر فرشاد خسروی با اشاره به استقبال شرکت کنندگان در اولین دوره کنفرانس و رضایت کامل از تبادل اطلاعات علمی هدف از برگزاری دوره دوم این کنفرانس را دستیابی به اهدافی اعم از تبادل بیشتر دست آوردهای علمی محققین کشور، ایجاد بستری مناسب جهت شناسایی مشکلات پایه ای در صنعت برق، بهبود سیستم های رایانه ای و توسعه در فناوری اطلاعات، تبادل نظر علمي، كاربردي و صنعتی بين محققان، دانشجويان و صنعتگران کشور، تعمیم و گسترش مرزهاي دانش فني در زمینه مهندسی برق و کامپیوتر معرفی کرد.

دبیر کنفرانس در ادامه تصریح کرد: حضور بیش از پنجاه عضو هیات علمی دانشگاهی با مدرک دکتری مهندسی برق و کامپیوتر از دانشگاه-های رازی، صنعتی کرمانشاه، کردستان، ایلام، بوعلی سینا و صنعتی همدان، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، صنعتی امیرکبیر و دیگر دانشگاه های مطرح کشور نشان از پتانسیل بالای کمیته علمی کنفرانس دارد.

وی به  برق نیوز گفت: کنفرانس در 12 و 13 خرداد سال جاری و در شهر کرمانشاه برگزار می شود. مقالات از طریق سایت کنفرانس به آدرس ted2016.ir  به دبیرخانه واصل می گردد. هر مقاله در اولین فرصت به حداقل 2 داور با تخصص مربوطه ارسال می گردد. پس از دریافت پاسخ نتیجه داوری، وضعیت کیفی مقاله مشخص شده و به نگارنده مقاله اطلاع داده می شود.

منبع خبر: برق نیوز tabarestantablo