به گزارش برق نیوز پنجمین همایش تعامل انجمن صنفی با نیروگاه های بخار توسط شرکت پرشیان فولاد و به میزبانی نیروگاه شهید منتظری اصفهان برگزار شد.

این همایش سه روزه جزو همایش های هفتگانه انجمن صنفی نیروگاه های ایران (اصنا)بوده که چند دوره گذشته آن توسط شرکت پرشیان فولاد در نیروگاه شهید منتظری اصفهان برگزار شده است.

شرکت کنندگان در این همایش ملی ضمن تشکر از مدیران و کارکنان شرکت پرشیان فولاد و نیروگاه شهید منتظری بمناسبت برگزاری باشکوه این همایش ، انتظارات خود را بشرح زیر ارائه می نمایند:

1- بررسی ،تجزیه و تحلیل واقعی حوادث نیروگاهها و اطلاع رسانی جامع صورت گرفته تا از تکرار حوادث مشابه جلوگیری شود.

2- بحران آب در اولویت اول اقدامات در نیروگاهها قرار گیرد مثلا  استفاده از برج های خشک و استفاده از پساب تصفیه شده و …..

3- فصلنامه پیام تولید برق بصورت مستمر و رایگان در اختیار خوانندگان علاقمند ( بویژه خانواده صنعت برق ) قرار گیرد.

4-  تعامل اعضای حقوقی انجمن سالانه ارزیابی گردیدهَ و نتیجه در همایش های سال آینده مطرح و از برترین ها تقدیر بعمل آید.  گسترش یافته تا به بهره وری بیشتر نایل شویم .E-learning5- آموزش ها بطریق.

6- حاصل فعالیتهای کمیته های متشکله در انجمن ارزیابی و در همایش ها مطرح شود.

7- برای استفاده از روشهای نو مانند ( Fishbone وRope Access  وکار در ارتفاع) با گسترش فرهنگ سازی این روشها را برای نیروگاه ها عملیاتی کنیم.

8- بمنظور استفاده بیشتر و موثرتر از تجارب اسطوره های صنعت برق ضمن توجه خاص به فعالیتهای تخصصی انان ارزشهای روحی ، مادی و معنوی انان را بیش از پیش مورد توجه قرار دهیم.

9- دبیرخانه همایش های تعامل انجمن صنفی نیروگاه ها در یکی از شرکت های متقاضی شخصی و نهادینه گردد.

10- در موقع برگزاری همایش سالیانه، تاریخ و محل آمادگی برگزارکننده سال بعد مشخص و اعلام گردد.

با امید به توفیق ، بهروزی و پیروزی تمامی استفاده کنندگان از انرژی برق در کشور، از خداوند بزرگ برای مدیران و کارکنان تولید در صنعت برق کشور آرزوی سلامتی ، شادی و موفقیت روزافزونی را خواستاریم.

منبع خبر: برق نیوز tabarestantablo