به گزارش برق نیوز, نیروگاه رودشور در نظر دارد ششمین گردهمایی مدیران عامل و مدیران نیروگاه های کشور را با همکاری انجمن صنفی نیروگاه هانیروگاه رودشور و با حضور سخنرانان داخلی و خارجی برگزار نماید . این سمینار بصورت سالانه توسط شرکت ماهتاب گستر در نیروگاه رودشور برگزار می شود و شرکت کنندگان آن ، مدیران نیروگاهها و شرکتهای مرتبط با تولید برق می باشند .

 این سمینار امسال در تاریخ 29 اردیبهشت 95 برگزار خواهد شد .

شایان ذکر است یکی از سخنرانان این گردهمایی پرفسور میرسپاسی می باشد که حول محور منابع انسانی و فرهنگ سازمانی صحبت خواهند نمود. ناصر میرسپاسی از بزرگان علم مدیریت ایران می باشد . کتاب « مدیریت استراتژیک منابع انسانی و روابط کار»  اثر وی می باشد که به چاپ بیست و چهارم رسیده است.

میرسپاسی عضو هیئت علمی، رئیس دانشکده مدیریت و اقتصاد واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی و سرپرست گروههای مدیریت دانشکده مدیریت واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

از دیگر سخنرانان این سمینار آقای دکتر شکارچی  می باشد که در خصوص مقایسه فنی و اقتصادی واحدهای سیکل ترکیبی Multi Shaft و Single Shaft صحبت خواهد نمود.

سخنرانی دیگر این سمینار در خصوص چالشهای بازار برق خاور میانه می باشد که توسط شرکت مدیر پروژه زیمنس AG آقای  Jens Klingemann تحت عنوان New Challenges in Electricity Business in Middle East/Worldwide ارائه خواهد شد.

محل برگزاری : کیلومتر 44 آزاد راه تهران – ساوه ، نیروگاه رودشور
زمان برگزاری : ساعت 08:45 صبح روز چهارشنبه 29 اردیبهشت 95

منبع خبر: برق نیوز tabarestantablo