به گزارش برق نیوز، سعید حلفی عضو شورای روستای حلاف از قطع برق این روستا توسط اداره برق این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: صبح امروز یکشنبه بدون اطلاع و اخطار قبلی، برق این روستا قطع شد و تاکنون وصل نشده است.

وی افزود: وقتی به مسئولان امر مراجعه کردیم گفتند که بعضی از اهالی روستا بدهکار هستند و به این دلیل برق روستا قطع شده است.

عضو شورای روستای حلاف با بیان اینکه بدهکاری چند خانوار دلیل قانع‌کننده‌ای برای قطع برق کل روستا نیست، تصریح کرد: مدتی قبل قبض‌های میلیونی برای روستائیان صادر شد که با توجه به بضاعت ناچیز مالی اهالی روستا متاسفانه قادر به پرداخت آن نیستند.

حلفی با تاکید بر اینکه این روستا فاقد گازکشی است و تنها وسیله گرمایشی اهالی بخاری برقی است گفت: در این روستا افراد بیمار، کهنسال و کودک وجود دارد، از صبح امروز و با قطع برق مشکلاتی برای گرم کردن منازل به وجود آمده که هر اتفاقی که برای هر یک از ساکنان پیش آید متوجه اداره برق اهواز خواهد بود.

وی با بیان اینکه روستائیان می‌خواستند جلوی امور مشترکان تجمع کنند که شورای محل مانع این کار شد، عنوان کرد: از مسئولان درخواست داریم به صورت عاجل نسبت وصل برق روستا اقدام کنند چرا قطع برق این روستا با هیچ منطق و دلیلی قابل قبول نیست!

به گزارش برق نیوز، روستای حلاف یک از توابع بخش مرکزی اهواز و در کیلومتر 25 مسیر اهواز اندیمشک واقع است.

منبع خبر: برق نیوز tabarestantablo