به گزارش برق نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در این نشست  که  با هدف بررسی منابع سال 94 و پیش بینی سال 95 و با حضور مدیرعامل،معاونان ستاد ی و هماهنگی و نظارت  و مدیران مناطق بیست ویک گانه در محل معاونت های شمالغرب و شمالشرق شرکت برگزار  شد؛مهندس سید محمد هاشمی، ضمن تاکید برمدیریت هزینه ها و درآمدها ی شرکت با توجه به کمبود نقدینگی، اجرای  سیستم مدیریت کیفیت و  نظارت بر قراردادهای پیمانکاران  را ضروری خواند.
 
وی گفت : استفاده از ظرفیت های موجود برای درآمد زایی،صرفه جویی در مصرف آب ، برق ،گاز ، تلفن ، تلاش برای وصول مطالبات و همچنین کاهش هزینه ها از جمله اقدامات ضروری می باشد.

براساس این گزارش در این نشست ضمن بررسی عملکرد مناطق بیست و یک گانه در ارتباط با بسته ابلاغی افزایش در آمدها تا پایان سال جاری، عملکرد هزینه های صورت گرفته در سال 94 و در آمدهای حاصله از منابع فروش انشعاب و فروش انرژی و سایر در آمدها به تفکیک مناطق مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ما  در این جلسات بر مواردی چون حرکت در چارچوب برنامه های مصوب،نظارت و پایش مستمر بر برنامه ها، رضایت متقاضیان و مشترکان برق و  رعایت کیفیت در تمامی خدمات صورت گرفته تاکید شد.
 
گفتنی است کنترل دقیق منابع و مصارف به منظور عدم ایجاد بدهی در پایان سال بر اساس ابلاغیه شرکت توانیر، بهینه نمودن طرحهای توسعه و بهینه سازی شبکه،تحقق اهداف شرکت در چارچوب شاخص های مصوب و تأکید بر هماهنگی کامل با نهادهای ذیربط از نظر تأمین برق  به منظور برگزاری هرچه با شکوه تر انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری از دیگر موارد مطروحه  و موکد در این جلسات بود .

منبع خبر: برق نیوز tabarestantablo