سرویس علمی برق نیوز: دبیرخانه یازدهمین کنفرانس بین المللی حفاظت و اتوماسیون در سیستمهای قدرت از محققین، دانشگاهیان ‌و متخصصین و مهندسین دعوت کرد تا کارگاههای آموزشی و مقالات خود را برای شرکت در این کنفرانس ارسال نمایند.

تأکید کنفرانس در بخش کارگاه ها برجنبه های آموزش های کاربردی و به روز و در بخش مقالات و سخنرانی ها بر جنبه‌های کاربردی، راهبردی و توسعه‌ای است که از سودمندی خاص برای صنعت برق کشور برخوردار باشند.

به گزارش برق نیوز مقاله‌های ارسالی به دبیرخانه کنفرانس می‌توانند به زبان‌های فارسی و انگلیسی تهیه شوند.

معرفی توان ملی در حفاظت و اتوماسیون صنعت برق

برای اولین بار دبیرخانه کنفرانس حفاظت و اتوماسیون در سیستمهای قدرت در راستای معرفی “توان ملی در حفاظت و اتوماسیون صنعت برق ” جلساتی را با همین عنوان و در حضور مدیران صنعت برق کشور طراحی و پیش بینی نموده است.

شرکت های داخلی که در زمینه حفاظت و اتوماسیون در صنعت برق فعالیت دانش بنیان دارند، برای ارائه دست آوردها و توانمندی های خود در چارچوب این جلسات و در قالب های مالتی مدیا می توانند با دبیرخانه کنفرانس تماس حاصل نمایند.

انتخاب پایان نامه برتر
همچنین برای اولین بار دبیرخانه کنفرانس به منظور قدردانی از تلاش های علمی و تحقیقاتی استادان و دانشجویان دانشگاه های کشور از پایان نامه ها و رساله های برتر در زمینه حفاظت و اتوماسیون سیستمهای قدرت قدردانی می نماید.

اطلاعات و نحوه اقدام به استحضار استادان محترم دانشگاه ها خواهد رسید ولی در هر صورت متقاضیان می توانند با دبیرخانه کنفرانس به نشانی info@ipaps.ir مکاتبه و اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

بنابر این گزارش، آخرین مهلت ارسال مقالات10 آذر ماه  95آخرین مهلت ارسال پیشنهاد کارگاههای آموزشی22 آبان ماه 95 اعلام شده است. همچنین آخرین فرصت تکمیل فرم پایان نامه برتر از سوی اساتید راهنما 17 مهرماه 95 و آخرین مهلت تکمیل فرم معرفی توان ملی 24 مهرماه 95 تعیین شده است.

منبع خبر: برق نیوز tabarestantablo