به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، مدیرعامل این شرکت پس از 12 سال خدمت در این سمت، با همکاران توزیع برق خراسان شمالی خداحافظی کرد.

به دنبال حکم مدیرعامل شرکت توانیر مبنی بر انتصاب مدیرعامل جدید شرکت توزیع برق خراسان شمالی، مهندس “عزت ا… فیاض” مدیرعامل پیشین این شرکت پس از 139 ماه خدمت، با همکاران مجموعه صنعت برق استان خداحافظی کرد.

در مراسم تودیع و معارفه ای که به همین مناسبت برگزار شد، دکتر “حقی فام” معاونت هماهنگی توزیع شرکت توانیر، مهندس “قاسمی” مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توانیر، مهندس “افراز” مدیرکل حراست شرکت توانیر، مهندس “متولی زاده” مدیرعامل برق منطقه ای خراسان و مهندس “سعیدی” مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان مشهد ضمن حضور خود، از تلاش های مهندس “عزت ا… فیاض” در مدت 12 سال خدمت صادقانه قدردانی کردند.

در ادامه حکم امضا شده از سوی  مهندس “آرش کردی” مدیرعامل شرکت توانیر به مهندس “علیرضا صبوری کیوانلو” به عنوان مدیرعامل جدید شرکت توزیع برق خراسان شمالی اهدا شد.

در این مراسم که با حضور تمامی همکاران مجموعه شرکت توزیع برق استان، نمایندگان و معتمدان شهری، شهردار بجنورد، مدیران کل دستگاه های اجرایی و سایر شخصیت های حقیقی و حقوقی در تالار برج سپهر بانک صادرات برگزار شد، بخشی از عملکرد 12 ساله مهندس “فیاض” در قالب نمایش کلیپ و سخنرانی مسئولان ارائه شد.

در این مراسم معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر ضمن تقدیر از تلاش های مدیرعامل پیشین شرکت توزیع برق استان، برای مدیرعامل جدید این مجموعه آرزوی موفقیت کرد.

دکتر “حقی فام” در ادامه بر موفقیت شرکت توزیع برق خراسان شمالی در بسیاری از شاخص ها از جمله نرخ خاموشی و کاهش تلفات شبکه های توزیع صحه گذاشت و ادامه این روند را در جابجایی جدید خواستار شد.

وی همچنین صداقت، سخت کوشی و احساس مسئولیت را از جمله شاخصه های بارز همکاران خراسان شمالی ذکر کرد و گفت: با توجه به این که شبکه های توزیع برق، پاشنه آشیل صنعت برق به شمار می رود، این مشخصه ها می تواند توزیع برق این استان را یه جایگاه والایی در سطح کشور برساند.

این مسئول همگرایی بین مدیران و کارشناسان را زمینه ساز اعتلای سازمانی عنوان و خاطرنشان کرد: در این راه باید از تجربیات مدیران پیشین نیز نهایت بهره برداری انجام گیرد.

دکتر “حقی فام” در خاتمه سخنانش، رساندن شبکه های توزیع برق کشور به استانداردهای جهانی را از تمام مدیران توزیع خواستار شد.

در این مراسم مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی نیز ضمن آرزوی موفقیت برای مدیرعامل جدید، از همکاران مجموعه توزیع برق استان به دلیل همراهی و تلاش در این عرصه قدردانی و از آن ها طلب حلالیت کرد.

مهندس “عزت ا… فیاض” ضمن ارائه سوابق کاری خود از سال 68 تا کنون، تمامی تلاش ها و اقدامات صورت گرفته در توزیع برق خراسان شمالی طی این 12 سال را انجام وظیفه خواند.

وی در ادامه به تلاش های انجام شده در اجرای برنامه استراتژیک شرکت با شعار 555 در 1405 و همچنین جذب سرمایه گذار در بخش توسعه انرژی های خورشیدی اشاره کرد و افزود: در زمینه انرژی های سبز به زودی کلنگ احداث نیروگاه های خورشیدی به ارزش هزار میلیارد تومان در استان  به زمین زده خواهد شد.

وی سپس به همکاری کمرنگ خود با رسانه ها اشاره کرد و توضیح داد: به عقیده من هر چراغ روشن در منزل هر ایرانی همان خبری است که باید به گوش آن ها برسد.

در ادامه این مراسم مدیرعامل جدید شرکت توزیع برق خراسان شمالی نیز ضمن قدردانی از مدیرعامل پیشین و حسن نیت مسئولان توانیر گزارش مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل توزیع برق خراسان شمالیبابت این انتخاب، اظهار داشت: خداوند را سپاسگزارم که بار دیگر فرصت خدمت رسانی به مردم این استان را برای من فراهم ساخت.

مهندس “علیرضا صبوری” شرکت های توزیع را نوک پیکان صنعت برق معرفی کرد و افزود: به همین دلیل تمام زحمات همکاران بخش تولید، انتقال و توزیع در این بخش به ثمر نشسته و به رویت مردم می رسد.

وی با این توضیح از اهداف، برنامه ها  و چشم انداز های خود برای ارتقای توزیع برق استان خبر داد و اظهار امیدواری کرد: با همراهی همکاران و مسئولان توانیر و وزارت نیرو بتوان به افق های شایسته استان در حیطه توزیع برق دست یافت.

گفتنی است: مهندس “علیرضا صبوری کیوانلو” مدیریت توزیع برق شهرستان های درگز، اسفراین، قوچان، بجنورد، مدیریت تدارکات و پشتیبانی توزیع برق خراسان شمالی و مدیریت نواحی مختلف برق شهرستان مشهد را در کارنامه کاری خود دارد.

مهندس “عزت ا… فیاض” نیز پس از این، در مدیریت توزیع برق شهرستان مشهد ادامه خدمت خواهد داد.

منبع خبر: برق نیوز tabarestantablo