به گزارش برق نیوز بنه نقل از آنا، اسماعیلی یکی از اعضای فعال هیات علمی واحد تهران غرب است که مقاله‌های زیادی در ژورنال‌های معتبر همچون IEEE و Elsevier منتشر کرده و از سال 1390 همکاری خود را با دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب آغاز کرده است.

وی بر اساس سایت GoogleScholar، با حدود 400 مورد ارجاع مقالات، یکی از اعضای فعال و مطرح در زمینه مهندسی برق است که سال 1393 هم به عنوان پژوهشگر برتر این واحد دانشگاهی معرفی شد.

ارتقای عضویت اسماعیلی در IEEE به مرتبه Senior Member، نشانگر فعالیت‌های مستمر تحقیقاتی وی است.

موسسه IEEE به عنوان بزرگترین و موثرترین سازمان مهندسی برق در زمینه انتشار مقالات علمی و تولید استانداردهای بین‌المللی در زمینه مهندسی برق و کامپیوتر فعالیت دارد. مجلات این موسسه در رشته‌های مهندسی برق و کامپیوتر دارای اعتبار ویژه‌ای است که آنها را از سایر مجلات مشابه متمایز می‌کند.

عضویت در این سازمان دارای سطوح مختلفی است که شامل عضویت دانشجویی، فارغ‌التحصیل، عضو (associate)، عضو عادی، عضو ارشد (Senior) و عضو دائمی (Fellow) است. عضویت ارشد در IEEE بالاترین درجه از عضویت است که بنا به درخواست عضو می‌تواند مورد بررسی قرار گیرد. برای ارتقا به عضویت ارشد، داوطلب باید حداقل 10 سال سابقه کار حرفه‌ای بوده و از این مدت، حداقل 5 سال عملکرد حرفه‌ای قابل ملاحظه‌ای داشته باشد.

منبع خبر: برق نیوز tabarestantablo