به گزارش برق نیوز، دبیرخانه دومین همایش برچسب انرژی با همکاری سازمان بهره‏ وری انرژی ایران، اقدام به برگزاری یک نشست علمی -کاربردی می کند که در این نشست دکتر Jorge Ostrowski مجری و طراح برجسته حوزه سیستم‌های سبز به عنوان سخنران حضور می یابد.

لازم به توضیح است در این نشست علمی- کاربردی به معرفی زمینه های اجرای اهداف بهینه سازی انرژی و مدل‌ های پیاده سازی شده در سطح بین المللی پرداخته می شود.

بر اساس این گزارش، از جمله سرفصل هایی که در این نشست علمی کاربردی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد ، می توان به چالش های و راهکارهای احیای منابع آب در کشور، ضرورت ها و مزایای اجرای طرح پیشنهادی Eco-Plus به عنوان یک سیستم ساخت ساختمان بهینه، احیای آب مصرفی به صورت آب قابل شرب، ساختمان سبز- ذخیره انرژی در ساختمان‏های مسکونی، لزوم ایجاد مرکزی جهت انتقال تکنولوژی، معرفی پروژه های شاخص بر اساس انرژی‏ های تجدیدپذیر و تکنولوژی مطلوب، معرفی پروژه پایلوت شاخص Eco Development و… اشاره کرد.

گفتنی است این نشست تخصصی در روز دوم تیرماه سال جاری از ساعت 10 الی 13 در محل سازمان بهره‏ وری انرژی ایران (سابا) واقع در شهرک قدس – انتهای بلوار شهید دادمان (پونک باختری) – بعد از پل یادگار امام – پژوهشگاه نیرو – ساختمان معاونت امور انرژی- طبقه دوم برگزار می شود.

شایان ذکر است مباحث ارائه شده در این نشست برای تمامی مهندسان، شرکت های مهندسی، اعضای انجمن های ساختمانی، طراحان، مجریان مفید و قابل بهره برداری بوده و کلیه علاقه مندان می‌توانند جهت حضور در این گردهمایی تخصصی، با دبیرخانه دومین همایش برچسب انرژی ساختمان به شماره (22853530 داخلی 300) تماس حاصل فرمایند.

منبع خبر: برق نیوز tabarestantablo