به گزارش برق نیوز، این مدرسه ابتدایی که Kathleen Grimm for leadership and sustainability نامیده می‌ شود دارای ۴۴۴ صندلی و تقریبا ۶۳۱۷ مترمربع وسعت دارد و در Staten Island کم جمعیت ‌ترین منطقه از مناطق پنج ­گانۀ نیویورک واقع است. محدوده ‌ای به مساحت۱.۴ هکتار در مدرسه به ­صورت یک سایبان ایجاد شده است و دارای پنل‌های خورشیدی‌ است که انرژی مدرسه را تأمین می ‌کنند.

پنجره ‌هایی با رنگ روشن و پشت سر هم برروی نمای بتنی پیش ­ساختۀ مدرسه نقش بسته شده ‌اند. این مدرسه در کنار تولید الکتریسته، پنجاه درصد انرژی کم­تر نسبت به مدارس معمول در نیویورک مصرف می‌کند.  استفاده از نور طبیعی و هم­چنین سقف ‌های منعکس‌ کنندۀ نور در داخل ساختمان، نیاز به نور مصنوعی را کم می‌ کند. استفاده از سیستم گرمایش و سرمایش، زمین گرمایی-که از دمای زمین برای تنظیم درجۀ حرارت داخل استفاده می‌شود- و استفاده از آبگرمکن ‌های خورشیدی نیاز به انرژی را کاهش داده است. پنجره‌ های جنوبی گرمای بیشتری از خورشید را به داخل ساختمان انتقال می‌ دهند. معماران امیدوار هستند این مدرسه مدلی جدید برای ساخت مدرسه ‌های جدید در شهر باشد.

این گزارش می­افزاید: Roger Duffy طراح معروف نیویورک و همکار طراحی در شرکت  SOMمی‌ گوید: با حرکت بیشتر به سمت طبیعت ‌دوستی در طراحی‌ مان، ما دارای شانس بسیار عالی برای تعریف استانداردی جدید برای مصرف انرژی در مدرسه‌ های نیویورک و جهان هستیم. طراحی سالن اندرونی مرکزی و زمین ‌های بازی در شمال و جنوب ساختمان، فعالیت ‌های بدنی در مدرسه را افزایش داده است.

پارکینگ متصل به مدرسه با ایجاد سایبانی بزرگ و استفاده از پنل ‌های خورشیدی، نور خورشید را به الکتریسیته تبدیل می‌کند و سازه را با آبی کبالتی به زیبایی رنگ می‌ دهد. هم­چنین تجدیدپذیری داخل ساختمان نیز نمایش داده می‌شود و با نصب نمایشگرهایی تولید و مصرف انرژی و پارامترهای دیگر نشان داده می ‌شوند

منبع خبر: برق نیوز tabarestantablo