به گزارش برق نیوز، این صفحه درخشان 1200 دلار و برج همراه آن 1550 دلار قیمت دارد. این دو ابزار سازگار با شبکه های وای – فای برای تامین برق مصرفی منازل کافی هستند. چون به عنوان مثال یک یخچال به تنها یک کیلووات انرژی درروز نیاز دارد و لذا با استفاده از یکی از این پنل ها و برج همراه آن می توان یک یخچال را تا چند روز روشن نگهداشت.

برای استفاده از این محصول باید دوشاخه آن را به پریز برق زد تا انرژی در درونش ذخیره شود. در صورت پرداخت هزینه بیشتر مدل سخنگوی این محصول با قابلیت های بیشتر قابل خریداری است. مدل سخنگو از طریق گفتگو با سرور کلود اریسون می تواند تصمیمات بهتری در مورد زمان شارژ خود بر مبنای وضعیت آب و هوایی، احتمال قطع برق، زمان اوج یا نزول مصرف و … بگیرد.

یک برنامه همراه نیز همراه با این محصول عرضه می شود تا تنظیمات آن توسط کاربر قابل تغییر باشد و تازه ترین اطلاعات در مورد وضعیت آب و هوا و سوانح احتمالی طبیعی که ممکن است منجر به قطع برق شود ارائه گردد.

بعد از ذخیره سازی انرژی توسط صفحه درخشان یاد شده کاربر می تواند در مورد زمان و نحوه استفاده از آن تصمیم بگیرد. بهتر است از این صفحه تنها برای تامین انرژی یک ابزار برقی خانگی استفاده شود.

منبع خبر: برق نیوز tabarestantablo