به گزارش برق نیوز سید محمد عابدی در همایش پلیس و اصناف شهرستان اهر گفت: در جهت تولید انرژی پاک قرارداد یک میلیارد دلاری با شرکت ترکیه ای انعقاد شده است تا با نصب ۸۰ تا ۹۰ توربین بادی، ۶۰۰ مگاوات برق تولید شود.

وی افزود: در شهرستان اهر زمینه برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی فراهم است که امیدواریم شاهد حضور این سرمایه گذاران در راستای اشتغال و تولید باشیم.

فرماندار شهرستان اهردر بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش نیروی انتظامی در برقراری امنیت در جامعه گفت: نیروی انتظامی بدون هیچ انتظاری در برقراری امنیت در بخش های مختلف تلاش می کند که همه ما وظیفه داریم در حد توان از تلاش های این نیرو قدردانی کنیم.

عابدی با بیان اینکه در کنار امنیت جانی نباید از امنیت اقتصادی غافل شد، تصریح کرد: اگر امنیت در اقتصاد نباشد از سرمایه گذاری و توسعه خبری نخواهد بود و لازم است که در جهت برقراری امنیت اقتصادی همه فعالان اقتصادی با دولت و نیروهای برقرار کننده امنیت همکاری های لازم را بنمایند.

سرهنگ رحیم محمدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اهر نیز در این همایش خواستار توجه بیش از پیش صنوف فعال شهرستان اهر به امنیت اماکن کسب و کار شد و گفت: نیروی انتظامی شهرستان اهر در حفظ امنیت از هیچ تلاشی دریغ نمی کند ولی در کنار نیروی انتظامی شهروندان نیز احساس مسئولیت کنند تا شاهد وقوع کمترین جرایم باشیم.

منبع خبر: برق نیوز tabarestantablo