به گزارش برق نیوز به نقل از خبرگزاری ایمنا رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در دیدار با مدیر اجرایی شرکت آلمانی S.A.G ، گفت: اصفهان و آلمان روابط تجاری و مهندسی دیرینه دارند و در دوران پسا تحریم می توان این روابط را تعمیق بخشید.

سید عبدالوهاب سهل آبادی با اشاره به حضور هیات تجاری استان اصفهان در نمایشگاه صنعت هانوفر، گفت: روابط تجاری و سرمایه گذاری اصفهان و آلمان وارد مرحله جدیدی شده است و باید از این فرصت برای توسعه همکاری های اقتصادی  دو طرف استفاده کنیم.

وی خواستار فایناس شدن پروژه های برق استان اصفهان با همکاری  این شرکت آلمانی شد و گفت: توسعه برق مورد نیاز شرکت شهرک های صنعتی استان می تواند از جمله پروژه های مشترک با این شرکت باشد.

مدیر اجرایی شرکتS.A.G   در این دیدار، گفت: این شرکت آماده همکاری با استان اصفهان در بخش تولید برق و خطوط انتقال است.

راولف تمّیر از ساخت 36 پارک بادی برای تولید برق در کنار دریا توسط این شرکت  خبر داد و افزود: انتقال برق تولیدی از انرژی های نو و ذخیره سازی آن از جمله توانمندی این شرکت جهت همکاری با شرکت های ایرانی به ویژه اصفهانی است.

وی با اشاره به اینکه این شرکت با 100 سال سابقه  فعالیت و داشتن 8 هزار و 300 نیروی انسانی نقش مهمی در صنعت برق ایفا می کند، بیان داشت: پروژه انتقال پست های برق به جای دکل های بزرگ می تواند نقطه آغازین فعالیت با استان اصفهان باشد.

منبع خبر: برق نیوز tabarestantablo