به گزارش برق نیوز,  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس درمراسم آموزشی توجیهی کارکنان جدید الاستخدام این شرکت برلزوم توجه به دو عنصر ایمان و صداقت در کار تاکید کرد .

زینل قنبری گفت : دو ویژگی ایمان و صداقت از عواملي اند كه می تواند ضمن تعالي و پيشرفت فرد وی را به عنوان یک نیروی کارآمد و بهره ور به سازمان معرفی نماید. وی در ادامه اولویت اول  کارکنان صنعت برق را خدمت بی منت و صادقانه به مردم دانست و بیان داشت: حال که شما فرصت و افتخار خدمت در این مجموعه را یافته اید ،امیدوارم  بی منت تلاش کنید تا رضایت خداوند را نیزکسب نمایید .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با اشاره به نقش مهم ارتباط صحیح و رفتار معقول با مردم نیز اظهار داشت: انتظار از همکاران جدید این است که با رفتار معقول، مناسب، صادقانه و در فضای آرامش و اطمینان و همچنین رعایت ارزش ها و اصول اخلاقی زمینه افزایش رضایتمندی مشترکان فراهم شود.

قنبری دربخشی دیگر از سخنان خود، فلسفه وجودی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس را رشد و ارتقاء سطح رفاه جامعه از طریق تامین و توزیع برق عنوان کرد واظهار داشت: رسیدن به شاخص‌های منتهی به تامین برق پایدار و مطمئن، یکی از اهداف مهم این شرکت بوده که بایستی نیروهای تازه استخدام با شناخت این شاخص ها و حساسیت نسبت به آنها مسیر را جهت دستیابی به اهداف مهم سازمان بیش از پیش هموار سازند.

وی تصریح کرد: علاوه بر درنظرگرفتن شاخص ها، پیروی از یک نگرش سیستمی می تواند وضعیت مطلوبی را برای شرکت ایجاد نماید. این مقام مسئول در ادامه بر لزوم رعایت اصل ایمنی در حین انجام کار تاکید کرد و بیان داشت : باید همواره رعایت موارد ایمنی را به عنوان قانونی برای بهتر زیستن مورد توجه قرارداده وچنانچه بتوانیم حوادث را ریشه‌یابی کنیم در کاهش بیش از پیش حوادث موفق خواهیم بود .وی در خاتمه ابراز اميدواري نمود: نيروهاي جديد در موقعيت جديدي كه برايشان ايجاد شده در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي و كشور عزيزمان موفق و پيروز باشند.

منبع خبر: برق نیوز tabarestantablo