به گزارش “برق نيوز” در ششمین کنفرانس صنعت نیروگاههای حرارتی موضوعاتی همچون فناوری‌های تولید تجهیزات و احداث نیروگاه، تجهیزات اصلی و كمكی، مدل‌سازی، كنترل، حفاظت و ابزار دقیق، بهره‌برداری، نگهداری و تعمیرات، سوخت و احتراق، مهندسی شیمی و خوردگی، مهندسی مواد مطرح می شوند.

همچنین منابع انرژی پراكنده و انرژی‌های تجدیدپذیر، مدیریت بازار تولید و فروش برق، محیط زیست و كاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی، آموزش و توسعه منابع انسانی و سرمایه‌گذاری و تأمین و مدیریت منابع محور مقالات ششمین کنفرانس نیرو گاههای حرارتی به شمار می روند.

هم‌اندیشی در جهت تقویت تولید و حمایت از آن در صنعت نیروگاهی، معرفی دستاوردهای علمی و تكنولوژیكی صنعت ملی نیروگاه‌سازی در محافل علمی و دانشگاهی، هم‌اندیشی علمی و فنی در زمینه ساخت و احداث نیروگاه‌های حرارتی، مبادله تجربیات متخصصان داخلی از صنعت و محققان و صاحب‌نظران دیگر در زمینه نیروگاه‌سازی و انتقال آخرین تجربیات و دستاوردهای بین‌المللی در زمینه ساخت نیروگاه‌های حرارتی به داخل كشور از جمله اهداف  این کنفرانس هستند.

آخرین مهلت ارسال مقالات به دبیر خانه کنفرانس تا ۱۵ آبان و  اعلام نتایج داوری مقالات ۱۵ آذرماه ۹۴ ارسال نسخه نهایی مقالات ۳۰ آذر ماه ۹۴ خواهد بود.

منبع خبر: برق نیوز tabarestantablo